Myyty
Toyota Aygo
1.0 5dr, X-Play
“A Toyota Aygo from 2021 with petrol-engine. Equipped with for instance rear camera. Do not need to be inspected until January 2026.”
Fåtal lackskador, stenskott och repor, Stötfångare fram och bak, dålig linjepassning, Plastdetalj stötfångare bak, bristfällig fastsättning, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: X-Play
SMARTPHONE_INTEGRATION_DESCRIPTION
7199643