Myyty
Toyota Auris
1.4 D-4D 5dr
“A Toyota Auris from 2012 with diesel-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until February next year.”
Broms vänster bak, anliggande, Broms höger bak, anliggande
Flertal bucklor/dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer
3 mm
2 mm
4 mm
3 mm
5 mm
7 mm
5 mm
5 mm
7203365