Volkswagen Polo
1.6 TDI 5dr
“A Volkswagen Polo from 2012 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance GPS. Newly inspected and do not need to be inspected until May next year.”
Vinande ljud i motorrum, Växlar ryckigt/ojämt, automatlåda.Kommer ett vinande ljud från drivlina vid körning, låter ej på tomgång
Strålkastarglas matta
Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
4 mm
2 mm
3 mm
3 mm
GPS_DESCRIPTION
7201085