Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
“A Volkswagen Polo from 2016 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until June next year.”
Bromsskivor fram är slitna, Bromsskivor bak rostskadade
Servicelampa lyser, Kupéfläkt, missljud, Båda nycklarnas fjärrlås ur funktion
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7202701