Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr
“A Toyota Yaris hatchback from 2020 with automatic and petrol-engine. Equipped with among other rear camera.”
Ytrost tak, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7197197