Toyota Yaris
1.3 5dr
“A Toyota Yaris from 2007 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until April next year.”
Torkarblad bak skadat, Strålkastare vänster, repa på glas/plast
Stenskott vindruta i synfält, Karosskada vänster framskärm, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7200761