Sertifitseeritud
“Dieser Octavia mit Anhänger- und Heizpaket bietet ein sicheres und reaktionsschnelles Fahrerlebnis mit praktischer Funktionalität für den Alltag und Abenteuer. Er kombiniert eine geräumige Kombikarosserie mit moderner Technik und durchdachter Ausstattung, die jede Reise einfach und inspirierend macht. Neu serviciert und neu geprüft, muss er bis nächsten Februar nicht wieder überprüft werden.”
Sertifitseeritud
Auto on noorem kui 8 aastat vana
Heas tehnilises ja funktsionaalses seisukorras
Odomeetri näit max 120 000 km
Mida me Kvd-testis märkame?
Meie sõidukitehnikud on testinud auto rohkem kui 170 punkti ja märkinud nii heakskiidetud punktid kui ka võimalikud märkused. See annab teile hea ja õiglase pildi auto.
Sellel Skoda Octavia on järgmised spetsifikatsioonid:
Mudeliaasta
8 053 rootsi miili
Kilomeetrite arv
Jõuülekanne
Normaalne seisund
Kommentaar
Märkusi ei ole.
Jõuülekanne töötab nii nagu peab, aga selles vahemikus võib ette tulla kallimaid hooldusvõimalusi. Elektrilise autoga on sõiduulatus halvem kui uue autoga.
Kommentaar
Märkusi ei ole.
Pidurid on kuluvad osad ja need tuleks vajadusel välja vahetada.
Normaalne seisund
Kommentaar
Märkusi ei ole.
Tehnika ja seadmed töötavad nii nagu peab, aga võib esineda kriuksumist või takerdumist.
Kere
Normaalne seisund
Kommentaar
Steinschlag in der Windschutzscheibe außerhalb des Sichtfelds. Mehrere Kratzer, Spuren von vorheriger Lackierung, Karosserie, einige gerissene/beschädigte Kunststoffteile, Kondenswasser am linken Rücklicht
Kivitäkked esiosas on tavalised. Auto ümber on mitmeid väiksemaid kahjustusi, näiteks kriimustusi, värvikahjustusi ja väiksemaid mõlke. Velgedel on kriimustusi või kriimustusi.
Salong
Normaalne seisund
Kommentaar
Märkusi ei ole.
Astmetel ja ukse siseküljel alumisel serval on mitu kriimustust, samuti roolil, käigukangil, nuppudel ja näidikutel on jälgi. Istmetel ja tekstiilidel on selgeid kulumisjälgi ning mõned plekid, ka laepolstril. Pakiruumis on sageli selgeid kasutusjälgi.
Rehvid ja veljed
Kommentaar
Zwei Ersatzreifen, diagonal abgefahren
Rehvid on kuluvad osad ja need tuleb välja vahetada, kui need on vanad, kui mustri sügavus ei ole piisav või kui rehvidel on ilmseid kahjustusi. Mustri sügavust näidatakse millimeetrites.
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
16" Aluminium-Felge
2 mm
4 mm
4 mm
4 mm
16" Aluminium-Felge
Seadmete paketid:
Drag & Värmarpaket
Traktionskontrolle
Rückfahrkamera
Elektrische Spiegel
Ferngesteuertes Schloss
Sitzheizung vorne
Alkoholsperre
Anti-Ladungs-System
Automatisches Halten
Elektrische Heckklappe
Lift hinten
Elektrische Hebebühne vorne
Datei-Änderungswarngerät
Einziehbare Anhängerkupplung
Isofix hinten
Ladebögen
LED-Scheinwerfer
Motorheizungen
Schlüsselloses Zugangssystem
Hintere Parksensoren
Standheizung mit Fernsteuerung
Lenkradheizung
Smartphone-Integration
Start/Stopp-Funktion
Auslösbarer Beifahrer-Airbag
USB-Eingang
Zugluft- und Heizungspaket
7266815