Renault Clio
IV 0.9 TCe 90 5dr
“A Renault Clio from 2020 with petrol-engine. Equipped with among other GPS. The car does not need to be inspected until January next year.”
Missljud vid inbromsning
Halvljus vänster ur funktion, Missljud från AC, Missljud bakvagn ej lokaliserat
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
GPS_DESCRIPTION
7201215