Nissan Qashqai
1.6
“A Nissan Qashqai from 2013 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Drivlinan hugger/rycker, Växellåda hugger och skriker till ibland när man saktar ner vid sväng och sedan accelererar iväg, Klonkar när man lägger i backen
Servicelampa lyser, Backsensorerna är eftermonterade
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
3 mm
5 mm
3 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7203765