Volkswagen Polo
1.2 TSI 5-dörrar 90hk, Låga mil + Vinterdäck
“A from with None. Standard equipped”
Bromsskivor bak rostiga
Fälglåsnyckel, saknas
Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerKarosskada bakstöt
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Utan fälg
Ostke talverehvid
Pakume uusi ja kasutatud talverehve soodsate hindadega. Meie kliendikeskus aitab teid ostu sooritamisel!
Seadmete paketid: Låga mil + Vinterdäck
7202941