Iveco Daily
35 3.0 CNG Skåp, L4
“A Iveco Daily from 2020 with automatic and biogas-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Servicelampa lyser
Bristfällig fastsättning vänster sidospegel, Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Höger bakljus kondens, Skada på stötfångaren bak, Skyddslist höger bakdörr lös, Flertal bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Klädsel smutsig, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Spår av tidigare utrustning
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Seadmete paketid: L4
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7203621