Fiat Tipo
1.4 Kombi, Street
“A Fiat Tipo from 2019 with petrol-engine. Standard equipped”
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Krängningshämmare fram vänster glapp, Missljud framvagn ej lokaliserat
Fåtal stenskott, bucklor, lackskador, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram
3 mm
3 mm
2 mm
2 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Seadmete paketid: Street
7201099