Citroen C3
Aircross PureTech
“A Citroen C3 from 2021 with automatic and petrol-engine. Richly equipped with, among other things, GPS, rear camera and towbar.”
Torkarblad utslitna fram
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
GPS_DESCRIPTION
7203999