Audi A4
2.0 TDI clean diesel Avant quattro, Sport Edition
“Audi A4 with a strong diesel-engine with 190hp. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.”
Bromsbelägg slitna, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
AC kyler dåligt
Skada på stötfångaren fram, Stenskott vindruta i synfält, Några stenskott, bucklor och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Seadmete paketid: Sport Edition
7202459