Audi A3
1.2 TFSI Sportback, Proline
“A Audi A3 wagon from 2014 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until January next year.”
Spricka vindruta utanför synfält, Ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Vindruta sliten, Vänster bakljus kondens, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
2 mm
5 mm
2 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Seadmete paketid: Proline
7199855