REKO Trailer FF 4910
Släpvagn med tippfunktion
Meie sõidukitehnikud on testinud haagis rohkem kui 170 punkti ja märkinud nii heakskiidetud punktid kui ka võimalikud märkused. See annab teile hea ja õiglase pildi haagis. Lisateave testi kohta.
Bromsljus, ur funktion. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Reflex, bak vänster saknas, Reflex, fram höger saknas, Lyktglas, bak höger, skadat, Lyktglas, bak vänster, skadat, Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om, OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07:, 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS), Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor
8 mm
8 mm
13" Metal rim
7203589