“Volkswagen UP! typu hatchback z 2015 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Praktyczny i zwinny mały samochód.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen UP! ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
3 882 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgotność oleju
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona jest kontrolka serwisowa
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka wgnieceń/odprysków na drzwiach. Samochód został częściowo ponownie polakierowany
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Tapicerka z tyłu jest brudna. Kierownica jest przetarta. Podsufitka porysowana. Osłona przeciwsłoneczna nie jest wliczona w cenę
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
14" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7266666
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.