“Ten Volkswagen UP! hatchback z silnikiem gazowym oferuje ekonomiczną i ekologiczną jazdę, a GPS i smart rozmiar czynią go idealnym do miasta i codziennego użytku. Nowo zbadany i z zatwierdzoną kontrolą aż do marca przyszłego roku, zapewnia bezpieczne i bezproblemowe posiadanie.”
Ta strona Volkswagen UP! ma następujące specyfikacje:
3 707 mile szwedzkie
Kilka uszkodzeń farby. Ślady wcześniejszych dekoracji
Tapicerka brudna z przodu
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
4 mm
4 mm
5 mm
7266478