“Samochód transportowy Volkswagen Transporter z 2018 roku z silnikiem diesla. Bogato wyposażony w między innymi hak holowniczy, napęd na cztery koła oraz wyposażenie warsztatu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
18 028 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ostrzega o awarii lampy. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Niesprawne prawe tylne światło postojowe. Złamana końcówka kluczyka w pilocie. Klamka w lewych tylnych drzwiach jest zablokowana. Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Słychać skrzypienie wnętrza podczas jazdy po złej nawierzchni. Samochód jest po przeglądzie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych. Kilka plam rdzy, odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Uszkodzona uszczelka w lewych drzwiach przesuwnych i drzwiach kierowcy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka śladów, zadrapań i plam w bagażniku. Wnętrze ma kilka zadrapań, plam i plam. Wbity brud w dywanik
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstad, drag, 5-sits
AC
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Czujniki cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Grzałki silnika
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
4WD
Udostępnij
7265768
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.