“Volkswagen Transporter T6.1 z 2020 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Bogato wyposażony m.in. w kamerkę tylną, hak holowniczy, napęd na cztery koła i systemy wspomagające. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi do października przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
6 539 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków, obić i zarysowań na drzwiach. Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, brak listwy ochronnej na lewych przednich drzwiach
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Ślady poprzedniego wyposażenia
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
7 mm
8 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstad DSG
AC
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Czujniki cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
blokady alkoholowe
System wspomagania kierowcy
Elektryczne szyby przednie
Stały hak holowniczy
Reflektory LED
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Mikrofon
Wyposażenie warsztatowe
4WD
Udostępnij
7265819
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.