“Ten Passat Alltrack to solidne kombi, które oferuje bezpieczny napęd na cztery koła i komfort jazdy na wszystkich nawierzchniach. Łączy przestronność z nowoczesną technologią i eleganckim designem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
20 216 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak pokrywki pojemnika na płyn
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Składanego haka holowniczego nie można rozłożyć/złożyć, kontrolka ostrzegawcza jest włączona. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzona nasadka spryskiwacza reflektora z przodu po prawej stronie. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Ślady poprzednich dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragpaket
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
LED-strålkastare High med dynamiskt kurvljus
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Przeciągnij pakiet
Pakiet wykonawczy Biznes
Oświetlenie otoczenia
Integracja ze smartfonem
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267616
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.