Volkswagen Passat

1.4 TSI EcoFuel Variant
2014/164 510 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
55 000 SEK
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

25 sty, 18:36

Stała cena
Stała cena z VATem
102 500 SEK
Z kredytem samochodowym od873 SEK / miesiąc
Stała cena w euro9 560 EUR
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

23 sty, 18:32

Najważniejsze informacje

W 2014 roku Volkswagen Passat kombi z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-gazowym. Wyposażony m.in. w kamerę cofania i hak holowniczy.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

16 451 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Szkło reflektora prawego, matowe. Szkło reflektora lewego, matowe. Migotanie obrazu z tylnej kamery

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Kondensacja pary wodnej na lewym tylnym świetle. Kilka odprysków, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia, uszkodzenia lakieru i rysy, kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyOZY200
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2013
  • Odczyt licznika164 510 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3CZEE068613
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Moc silnika (gaz)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku523 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt