“A Volkswagen Golf station wagon from 2016 with a gasoline/ethanol engine. Equipped with, among other things, a towbar and adaptive cruise control. Inspection result: Passed without remarks 2025-12-12.”
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
3 837 mile szwedzkie
Wyciek oleju
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostiga
Ślady dawnych dekoracji. Drobne pęknięcia w przednich reflektorach
Kierownica jest zużyta. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
2 mm
4 mm
4 mm
3 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Masters Lågmil
7264531