Volkswagen Golf

VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2016/165 200 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
50 000 SEK
Z kredytem samochodowym od426 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym100 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 17:41

Stała cena
Stała cena z VATem
97 000 SEK
Z kredytem samochodowym od827 SEK / miesiąc
Stała cena w euro9 050 EUR
Cena w salonie samochodowym100 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

18 sty, 17:37

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf kombi z 2016 roku z automatem i silnikiem benzynowo-gazowym. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak kamera tylna, hak holowniczy i tempomat adaptacyjny.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

16 520 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas z paska napędowego

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka plam rdzy, lewe tylne światło, drobne pęknięcia

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka z tyłu jest zabrudzona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Komputer pokładowy

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyEZM415
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2015
  • Odczyt licznika165 200 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZGP513132
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Moc silnika (gaz)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku415 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,1 l/100 km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt