“Volkswagen Golf z 2018 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym oferuje płynne, łatwe w prowadzeniu i oszczędne doświadczenie podczas jazdy. Jest wyposażony w adaptacyjny tempomat, który zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w dłuższych podróżach. Wnętrze jest nowoczesne, kompaktowe i starannie przemyślane z myślą o praktycznym użytkowaniu. Samochód został niedawno poddany inspekcji i nie wymaga przeglądu aż do stycznia przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
7 167 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, pęknięcia na drzwiach i uszkodzenia lakieru. Odpryski kamieni na przedniej szybie
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi porysowane od koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
15" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Automat, ad.farthållare
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Radio
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266693
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.