Volkswagen Golf

VII 1.0 TSI 5dr, Automat, ad.farthållare
2018/71 670 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
85 000 SEK
Wiodąca oferta w euro7 950 EUR
Z kredytem samochodowym od724 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

18 Jan., 19:08

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf z 2018 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym oferuje płynne, łatwe w prowadzeniu i oszczędne doświadczenie podczas jazdy. Jest wyposażony w adaptacyjny tempomat, który zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w dłuższych podróżach. Wnętrze jest nowoczesne, kompaktowe i starannie przemyślane z myślą o praktycznym użytkowaniu. Samochód został niedawno poddany inspekcji i nie wymaga przeglądu aż do stycznia przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

7 167 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, pęknięcia na drzwiach i uszkodzenia lakieru. Odpryski kamieni na przedniej szybie

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi porysowane od koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Automat, ad.farthållare

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyYUJ301
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjiOktober 2017
  • Odczyt licznika71 670 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZJW102310
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku465 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)107 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt