“Volkswagen Golf TGI z 2018 roku z silnikiem benzynowo-gazowym oferuje oszczędną i płynna jazdę zarówno w mieście, jak i na drodze ekspresowej. Jest wyposażony w GPS i adaptacyjny tempomat, co sprawia, że jazda jest łatwiejsza i bardziej komfortowa. Wnętrze jest nowoczesne, praktyczne i dobrze przemyślane, zapewniając wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Samochód został niedawno zbadany i nie musi być ponownie badany przed styczniem w przyszłym roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
5 128 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczny podnośnik szyby przedniej lewej niesprawny. Uszkodzone sterowanie lusterkami elektrycznymi. System Start/Stop niesprawny. Szyba w drzwiach kierowcy opuszcza się, ale nie podnosi
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszych dekoracji. Kilka plam rdzy
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Ślady szkodników w samochodzie. Nieprzyjemny zapach
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
GPS
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266508
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.