Volkswagen Golf

VII 1.4 TGI 5dr, GPS
2018/51 280 km/Benzyna/metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
70 000 SEK
Z kredytem samochodowym od596 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym140 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 19:30

Stała cena
Stała cena z VATem
130 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 108 SEK / miesiąc
Stała cena w euro12 140 EUR
Cena w salonie samochodowym140 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

17 sty, 19:26

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf TGI z 2018 roku z silnikiem benzynowo-gazowym oferuje oszczędną i płynna jazdę zarówno w mieście, jak i na drodze ekspresowej. Jest wyposażony w GPS i adaptacyjny tempomat, co sprawia, że jazda jest łatwiejsza i bardziej komfortowa. Wnętrze jest nowoczesne, praktyczne i dobrze przemyślane, zapewniając wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Samochód został niedawno zbadany i nie musi być ponownie badany przed styczniem w przyszłym roku.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

5 128 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Elektryczny podnośnik szyby przedniej lewej niesprawny. Uszkodzone sterowanie lusterkami elektrycznymi. System Start/Stop niesprawny. Szyba w drzwiach kierowcy opuszcza się, ale nie podnosi

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszych dekoracji. Kilka plam rdzy

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zniszczone wnętrze. Ślady szkodników w samochodzie. Nieprzyjemny zapach

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Bez obręczy

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

GPS

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyYMX793
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2017
  • Odczyt licznika51 280 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZJP013353
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Moc silnika (gaz)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku483 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,6 l/100 km

Obiekt

Uppsala

Adres:

Börjegatan 76

75229 Uppsala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt