“Ten Golf Sportscombi oferuje łatwe prowadzenie i efektywny codzienny komfort z płynną reakcją i niskim zużyciem. Łączy klasyczny design z nowoczesną technologią oraz przestronnym odczuciem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami z komentarzami, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
19 375 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie karoserii, lewy i prawy próg przednich drzwi. Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszych dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Tapicerka zabrudzona. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266833
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.