Volkswagen Golf

VII 1.0 TSI Sportscombi
2018/193 750 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
65 500 SEK
Wiodąca oferta w euro6 170 EUR
Z kredytem samochodowym od558 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 09:03

Najważniejsze informacje

Ten Golf Sportscombi oferuje łatwe prowadzenie i efektywny codzienny komfort z płynną reakcją i niskim zużyciem. Łączy klasyczny design z nowoczesną technologią oraz przestronnym odczuciem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami z komentarzami, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

19 375 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie karoserii, lewy i prawy próg przednich drzwi. Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszych dekoracji

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Tapicerka zabrudzona. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyYSB793
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2017
  • Odczyt licznika193 750 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZJP532874
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku490 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)110 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt