“Volkswagen UP! typu hatchback z 2015 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Praktyczny i zwinny mały samochód.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen UP! ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
3 882 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgotność oleju
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona jest kontrolka serwisowa
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka wgnieceń/odprysków na drzwiach. Samochód został częściowo ponownie polakierowany
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Tapicerka z tyłu jest brudna. Kierownica jest przetarta. Podsufitka porysowana. Osłona przeciwsłoneczna nie jest wliczona w cenę
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
14" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266666
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.