Volkswagen Golf

VII 1.0 TSI 5dr, DSG Drag
2019/78 020 km/Benzyna/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
95 000 SEK
Z kredytem samochodowym od809 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym190 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 18:36

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf z 2019 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym oferuje płynne, łatwe w prowadzeniu i oszczędne doświadczenie jazdy. Jest dobrze wyposażony w kamerę parkingową, hak holowniczy oraz adaptacyjny tempomat, które sprawiają, że codzienne podróże są zarówno komfortowe, jak i praktyczne. Samochód został niedawno skontrolowany i nie wymaga przeglądu do stycznia 2027 roku. Ostatni serwis w listopadzie robi dobre wrażenie.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

7 802 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wgniecenie maski. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków i rys na drzwiach, kilka uszkodzeń lakieru. Zamontowana kamera z rynku wtórnego

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

DSG Drag

  • Komputer pokładowy

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyYTO885
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2018
  • Odczyt licznika78 020 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZKP021560
  • Moc silnika (benzyna)116 KM (85 kW)
  • Maksymalna masa ładunku474 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)109 g/km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt