Certyfikowany
“Volkswagen Golf z 2019 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym oferuje płynne, łatwe w prowadzeniu i oszczędne doświadczenie jazdy. Jest dobrze wyposażony w kamerę parkingową, hak holowniczy oraz adaptacyjny tempomat, które sprawiają, że codzienne podróże są zarówno komfortowe, jak i praktyczne. Samochód został niedawno skontrolowany i nie wymaga przeglądu do stycznia 2027 roku. Ostatni serwis w listopadzie robi dobre wrażenie.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
7 802 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wgniecenie maski. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków i rys na drzwiach, kilka uszkodzeń lakieru. Zamontowana kamera z rynku wtórnego
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
4 mm
7 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
DSG Drag
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266341
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.