“Volkswagen Caddy Cargo z 2023 roku z silnikiem diesla. Dobrze wyposażony między innymi w reflektory LED, ogrzewanie postojowe, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy wspomagające, hak holowniczy i wyposażenie warsztatowe. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi do października przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 719 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mniej wilgoci wokół dyfuzorów
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka wgnieceń, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka zadrapań
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Värmare LED Drag
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
AC
Udostępnij
7266974
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.