“Volkswagen Caddy furgon z 2023 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w system bezkluczykowego uruchamiania i system asystencji.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
19 170 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Grzechotanie w komorze silnika. Rozprowadzacz wilgoci olejowej. Klikanie z dźwigni zmiany biegów podczas uruchamiania i zatrzymywania silnika. Grzechotanie w silniku jest stałe, ale głośniejsze, gdy silnik jest zimny
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klucz/y uszkodzone. Pudełko z kluczem uszkodzone/sklejone taśmą. Klucze uszkodzone, jeden niesprawny
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Dopasowanie maski. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Liczne uszkodzenia lakieru, odpryski i zarysowania na drzwiach. Ślady poprzednich dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Kierownica jest zużyta. Sporadyczne odgłosy grzechotania dochodzące z wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felga uszkodzona/zarysowana w 50% lub więcej, Tylna para opon zużyta po przekątnej. Zapasowa para opon zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
3 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
6 mm
5 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7264626
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.