“Volkswagen Caddy Maxi z 2020 roku, samochód transportowy z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Dobrze wyposażony w funkcje takie jak kamera tylna, systemy asystujące, hak holowniczy i adaptacyjny tempomat. Niedawno poddany przeglądowi i nie wymaga przeglądu aż do listopada przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
6 003 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsbelägg fram, slitna
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klucz, pudełko rozbite/sklejone taśmą. Pęknięta przednia szyba, której nie widać
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Złe ustawienie tylnego zderzaka. Kilka odprysków kamieni, kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Panel wewnątrz klapy bagażnika, zarysowania. Zadrapanie na kierownicy. Zabrudzona tapicerka. Tapicerka z przodu po lewej stronie przetarta
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Adaptacyjny tempomat
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Oświetlenie kosza
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Światło ksenonowe
AC
Udostępnij
7264433
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.