“Volkswagen Caddy pojazd transportowy z 2020 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w hak holowniczy i wyposażenie warsztatu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
5 511 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klimatyzacja działa, ale nie chłodzi dobrze
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzone elementy plastikowe. Kilka odprysków, obić i zarysowań na drzwiach. Ślady poprzednich dekoracji. Słabo zamocowane tylne światła po prawej stronie
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Brak detali wnętrza z przodu. Kierownica, zużyta
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
4 mm
3 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstad Drag
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Czujniki cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
AC
Udostępnij
7266622
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.