“Samochód transportowy Volkswagen Caddy z 2011 roku z silnikiem wysokoprężnym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i wystrój warsztatowy. Jest to bardzo zużyty pojazd i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całą treścią oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać wyraźny obraz stanu pojazdu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
21 183 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Brak kluczyka do drążków ładunkowych. Światło stopu prawe niesprawne, Przedni prawy stabilizator poluzowany, Przedni lewy stabilizator poluzowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie górnego światła stop. Liczne odpryski, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, ślady poprzednich dekoracji, liczne uszkodzenia lakieru, liczne plamy rdzy. Szum wiatru z prawych przednich drzwi podczas jazdy z większą prędkością
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Panel wewnątrz klapy bagażnika, uszkodzony. Przestrzeń bagażowa, kilka otarć, plam i wgnieceń. Wnętrze uszkodzone. Schowek nie otwiera się/nie zamyka. Gałka dźwigni zmiany biegów jest zużyta. Wnętrze zniszczone. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wyposażenie warsztatowe
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267559
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.