“Volkswagen Caddy Maxi z 2019 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w podgrzewacz parkingowy i hak holowniczy. Jest to zużyty pojazd i zachęcamy do uważnego zapoznania się z całym tekstem i zdjęciami z uwagami, aby uzyskać pełny obraz stanu pojazdu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
18 611 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z paska napędowego. Grzechotanie w komorze silnika. Wyciek oleju. Rozruch trwa dłużej niż zwykle
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg behöver bytas. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader. Varnar sporadiskt för ”fel bromsar”
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Lewy tylny stabilizator luźny, klimatyzacja działa, ale słabo chłodzi. Wytarte pióra wycieraczek przednich. Kierownica jest krzywa. Pęknięty prawy reflektor. Mechaniczny zamek kluczyka w jednym z pilotów jest zepsuty
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Prawe lusterko, zaparowanie w szybie kierunkowskazu. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Kilka plam rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Drzwi szafek otwierają się powoli. Klamka boczna nie jest w dobrym stanie z powodu rdzy na klamce. Hałas z drzwi kierowcy, pasażera i bocznych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wykończenia. Krzesła są uszkodzone
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para opon przednich, zużytych po przekątnej. Uszkodzona funkcjonalnie felga koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
2 mm
6 mm
2 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267061
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.