Volkswagen Arteon

2.0 TSI 4MOTION, GTR
2019/155 750 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
125 000 SEK
Wiodąca oferta w euro11 770 EUR
Z kredytem samochodowym od1 065 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym250 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

30 Jan., 11:17

Najważniejsze informacje

Volkswagen Arteon z mocnym silnikiem o mocy 272 KM. Bogato wyposażony w między innymi GPS, kamerę tylną, system bezkluczykowego uruchamiania, system asystujący oraz wyświetlacz head-up.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Arteon ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

15 575 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgoć w oleju. Niewielki wyciek oleju. Głośniejszy niż zwykle hałas turbiny

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Adaptacyjny tempomat nie jest aktywny. Wibracje kół

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, kilka odprysków kamieni, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia, uszkodzenia lakieru i zarysowania,

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    20" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    20" Bez obręczy

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

GTR

  • Wyświetlacz head-up

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Komfortowo otwierana klapa tylna plus system Easy Close

  • Przednie wspomaganie

  • Asystent parkowania

  • Mirror Link

  • Oświetlenie otoczenia w trzech kolorach

  • Szyby akustyczne

  • ergoComfort

  • Sportowy komfortowy fotel przedni

  • Asystent ruszania pod górę

  • Asystent pasa ruchu

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli9
  • Numer rejestracyjnyNGJ213
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjiNovember 2018
  • Odczyt licznika155 750 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3HZKE004511
  • Moc silnika (benzyna)272 KM (200 kW)
  • Maksymalna masa ładunku470 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)160 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt