“Volkswagen Arteon z mocnym silnikiem o mocy 272 KM. Bogato wyposażony w między innymi GPS, kamerę tylną, system bezkluczykowego uruchamiania, system asystujący oraz wyświetlacz head-up.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Arteon ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
15 575 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgoć w oleju. Niewielki wyciek oleju. Głośniejszy niż zwykle hałas turbiny
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Adaptacyjny tempomat nie jest aktywny. Wibracje kół
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, kilka odprysków kamieni, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia, uszkodzenia lakieru i zarysowania,
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
20" Aluminiowa obręcz
3 mm
2 mm
3 mm
2 mm
20" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
GTR
Kamera cofania
Bluetooth
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Wyświetlacz head-up
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Komfortowo otwierana klapa tylna plus system Easy Close
Przednie wspomaganie
Asystent parkowania
Mirror Link
Oświetlenie otoczenia w trzech kolorach
Szyby akustyczne
ergoComfort
Sportowy komfortowy fotel przedni
Asystent ruszania pod górę
Asystent pasa ruchu
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267271
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.