“Ten solidny Amarok z pokrywą ładunkową, poszerzeniami nadkoli i wyposażeniem warsztatowym to solidny i zdolny pickup, który oferuje bezpieczny dostęp i praktyczną elastyczność zarówno do pracy, jak i czasu wolnego. Łączy potężny charakter z inteligentnym wyposażeniem i wygodnym komfortem, co sprawia, że każde zadanie jest zarówno łatwe, jak i inspirujące.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Amarok ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
15 205 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Grudkowaty olej silnikowy
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Mechanizm zwijania fotela pasażera działa nieprawidłowo. Tylna blokada nie działa z kluczykiem, ale działa z pilotem. Prawy reflektor, pęknięty
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Kierunkowskazy na prawym przednim błotniku zaparowane. Liczne plamy rdzy, uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, wgniecenia i rysy. Stopnie boczne, uszkodzenia karoserii/rdza
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Tapicerka jest brudna. Brakuje detali wnętrza. Kierownica jest zużyta. Brakuje detali wnętrza z przodu. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Breddare Helläder
AC
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Stały hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Funkcja start/stop
Wejście USB
Światło ksenonowe
Kroki boczne
Deflektor wiatru
Poszerzacz ekranu
Pakiet oświetlenia i widoczności
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267324
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.