“Ten X 250 d 4MATIC Progressive Edition z pełną skórzaną tapicerką oferuje pewne i responsywne doświadczenie podczas jazdy z bezpiecznym napędem na cztery koła i luksusowym odczuciem. Łączy sportową elegancję z nowoczesną technologią i wysokim komfortem, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes X-klass ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
15 290 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Niewielki wyciek oleju, nielokalizowany
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Samochód ciężko się prowadzi. Hałas z komory silnika podczas skręcania kierownicą. Kamera 360° nie działa. Zdalna blokada nie działa. Zapalona kontrolka serwisowa. Zużyte przednie wycieraczki. Ograniczona funkcja PRE-Safe
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy. Kilka uszkodzeń lakieru, odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Uszkodzone tylne światło po prawej stronie. Osłona nad skrzynią ładunkową nie otwiera się. Klamka drzwi zablokowana w fotelu pasażera
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
4 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Progressive Edition Helläder
AC
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Kamera 360
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Wejście USB
Integracja ze smartfonem
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267181
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.