“Ten Volvo XC60 z mocnym silnikiem benzynowo-elektrycznym o mocy 350 KM oferuje szybką, cichą i stabilną jazdę z wyraźnym uczuciem premium. Jest dobrze wyposażony w GPS, kamerę cofania, otwierany panoramiczny dach, Volvo On Call oraz system bezkluczykowego uruchamiania silnika, co sprawia, że zarówno codzienne użytkowanie, jak i dłuższe podróże są wygodne. Nowo skontrolowany i nie wymaga ponownej kontroli do listopada 2027 roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
6 529 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Core Bright
Kamera cofania
Bluetooth
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Volvo na wezwanie
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Box dachowy
4WD
Udostępnij
7264421
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.