Volvo XC60

T6 AWD Recharge, Core Bright
2023/63 850 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
218 000 SEK
Wiodąca oferta w euro20 290 EUR
Z kredytem samochodowym od1 857 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym435 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 10:36

Najważniejsze informacje

Ten Volvo XC60 T6 AWD z mocnym silnikiem benzynowym/elektrycznym o mocy 350KM oferuje ciche, mocne i stabilne wrażenia z jazdy z wyraźnym poczuciem jakości premium. Jest dobrze wyposażony w GPS, kamerę cofania, panoramiczny dach otwierany i system bezkluczykowego uruchamiania, co podnosi komfort i łatwość obsługi. Wnętrze jest przestronne i eleganckie z naciskiem na jakość i detale. Samochód przeszedł nową kontrolę do 2027-12-31.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

6 385 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Usługa wkrótce dostępna

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Samochód został częściowo ponownie polakierowany, ale jego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Tapicerka zabrudzona. Plastikowa osłona zamka uszkodzona. Zadrapanie na kierownicy. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Uszkodzony panel drzwi lewych tylnych

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmErrorFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon3 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Core Bright

  • Kamera 360

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyMZZ85M
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2022
  • Odczyt licznika63 850 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1UZH1VXP1264650
  • Moc silnika (benzyna)253 KM (186 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)146 KM (107 kW)
  • Maksymalna masa ładunku453 kg
  • Zakres WLTP76 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt