“Ten Volvo XC60 T6 AWD z mocnym silnikiem benzynowym/elektrycznym o mocy 350KM oferuje ciche, mocne i stabilne wrażenia z jazdy z wyraźnym poczuciem jakości premium. Jest dobrze wyposażony w GPS, kamerę cofania, panoramiczny dach otwierany i system bezkluczykowego uruchamiania, co podnosi komfort i łatwość obsługi. Wnętrze jest przestronne i eleganckie z naciskiem na jakość i detale. Samochód przeszedł nową kontrolę do 2027-12-31.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
6 385 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Usługa wkrótce dostępna
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Samochód został częściowo ponownie polakierowany, ale jego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Tapicerka zabrudzona. Plastikowa osłona zamka uszkodzona. Zadrapanie na kierownicy. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Uszkodzony panel drzwi lewych tylnych
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Core Bright
Kamera 360
4WD
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Volvo na wezwanie
Otwierany dach panoramiczny
Udostępnij
7265202
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.