“Volvo XC60 z 2013 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe i hak holowniczy. Samochód został nielegalnie wywieziony ze Szwecji i zarejestrowany w innym kraju. Dlatego NIE JEST MOŻLIWE ponowne zarejestrowanie samochodu w Szwecji, co już zostało próbowane w Urzędzie Transportu. Samochód sprzedawany jest jako AUTO NA CZĘŚCI.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
24 287 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Rozrusznik hałasuje i czasami nie uruchamia się. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Hałas sprzęgła/koła zamachowego. Głośne stukanie z wtryskiwaczy, czasami pod obciążeniem silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak obu tabliczek (S). Świeci się kontrolka serwisowa. Klimatyzacja nie działa. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Reflektory nie dają wystarczającej ilości światła. Tylny prawy amortyzator, klosz reflektora, wykładzina. Brak kluczyka do haka holowniczego. Ogrzewanie postojowe nie działa. Wentylator kabiny czasami przestaje działać
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony odblask tylnego zderzaka. Lewa lampa tylna, zarysowana. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamieni, wgniecenia i rysy. Kilka ognisk rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Tapicerka brudna i uszkodzona. Ekran nie jest wliczony w cenę
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie są podparte krawędziami. Uszkodzony lakier na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Momentum Reservdelsbil
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Antypoślizgowy
Udostępnij
7171299
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.