Certyfikowany
“Ten Volvo XC60 Ultimate Dark z mocnym silnikiem benzynowym/elektrycznym o mocy 350 KM oferuje mocne, ciche i stabilne wrażenia z jazdy z wyraźnym poczuciem premium. Jest bogato wyposażony w skórzaną tapicerkę, kamerę tylno, panoramiczny dach oraz wyświetlacz Head-Up, co podnosi komfort i łatwość obsługi. Kabina jest przestronna, elegancka i starannie zaprojektowana z naciskiem na jakość i nowoczesne szczegóły. SUV, który w imponujący sposób łączy osiągi, technologię i wysoki poziom wyposażenia.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 881 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Książka serwisowa jest dostępna, ale jest pusta
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na przednim zderzaku
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
19" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Ultimate Dark
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Volvo na wezwanie
Kamera 360
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Wyświetlacz head-up
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Bränsledriven värmare
4WD
Udostępnij
7265353
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.