“Volvo V50 z 2010 roku to praktyczne i łatwe w prowadzeniu kombi o klasycznym designie i dobrze wyważonym poczuciu jazdy. Samochód dla tych, którzy szukają funkcjonalnego komfortu na co dzień, niezawodnej mechaniki i dobrej użyteczności. Nowe badanie techniczne i nie trzeba go ponownie badac do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V50 ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
15 693 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony skraplacz
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne odpryski, zarysowania i uszkodzenia lakieru, liczne plamy rdzy. Mocowanie rury wydechowej przyspawane do tyłu. Plastikowy element na drzwiach kierowcy, wadliwe mocowanie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona z przodu. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i otarciami. Rysa na kierownicy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Uszkodzone 1 koło zapasowe
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Momentum
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267898
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.