Nissan Micra

1.2 5dr
2014/153 640 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
10 500 SEK
Wiodąca oferta w euro990 EUR
Cena w salonie samochodowym45 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 09:00

Najważniejsze informacje

Ten Micra to łatwy w prowadzeniu i zwrotny samochód, który sprawia, że codzienne podróże są zarówno proste, jak i przyjemne. Łączy kompaktowy design z wygodnym komfortem i inteligentną technologią, która sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Nissan Micra ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

15 364 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony skraplacz. Zbiornik płynu do spryskiwaczy. Pokrywa uszkodzona/brakująca. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z zaleceniem ponownej kontroli. Usterki: 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) TYLNE PRAWE USZKODZONE PRZEZ RDZEWĘ. Uwagi: 2 ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) PRAWE NIESPRAWNE (EN)

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsrör bak rostskadade

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzona osłona amortyzatora przedniego lewego, klosz reflektora, dywanik. Niesprawne prawe światło mijania

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak plastikowej osłony pod silnikiem, wgniecenie w lewych przednich drzwiach, zła zbieżność. Kilka uszkodzeń lakieru i rdzy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Luźne i uszkodzone elementy wnętrza. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Kierownica jest zużyta

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli11
  • Numer rejestracyjnyADS460
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjilipiec 2013
  • Odczyt licznika153 640 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaMDHFBUK13U0706087
  • Moc silnika (benzyna)80 KM (59 kW)
  • Maksymalna masa ładunku371 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)115 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt