Toyota Yaris

1.33 3dr, Högerstyrd
2017/150 110 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
10 000 SEK
Wiodąca oferta w euro940 EUR
Cena w salonie samochodowym50 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 09:00

Najważniejsze informacje

A right-hand drive Toyota Yaris hatchback from 2017 with automatic transmission and petrol engine. Equipped with, among other things, a reversing camera. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2027. This is a very worn car and we urge you to carefully read all the text and remark pictures to get a clear picture of the car's condition

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Yaris ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

15 011 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Elektryczny podnośnik przedni lewy, niesprawny. Drgania kierownicy. Kierownica jest krzywa. Koła zapasowe mieszane letnie i zimowe bez kolców

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków, pęknięcia w drzwiach, rysy, wgniecenia i uszkodzenia lakieru. Kilka plam rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Klapy bagażnika nie da się otworzyć. Brak fotela pasażera

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze jest zużyte. Ekran prywatności nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Högerstyrd

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyFOD736
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2016
  • Odczyt licznika150 110 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVNKKJ3D330A409638
  • Moc silnika (benzyna)99 KM (73 kW)
  • Maksymalna masa ładunku315 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)114 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt