“Volkswagen Polo z 2014 roku z silnikiem benzynowym oferuje płynne i łatwe w prowadzeniu wrażenia, które doskonale sprawdzają się w ruchu miejskim. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że samochód jest łatwy do zaparkowania i manewrowania. Wnętrze jest praktycznie zaprojektowane z dobrym komfortem jak na swoje rozmiary. Niezawodny hatchback, który łączy prostotę, funkcjonalność i niskie koszty eksploatacji.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
14 900 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak maty izolacyjnej pod maską. Uszkodzony skraplacz
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Układ wydechowy, uszkodzona/pokryta szwem rura elastyczna. Hałas z przedniej części podwozia nie jest zlokalizowany. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Sporadyczny hałas wentylatora/silnika wentylatora w kabinie pasażerskiej. Hałas z tylnej wycieraczki
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Kilka plam rdzy,
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Kilka uszkodzonych detali wnętrza. Wygięta uszczelka
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdarte felgi pod koła zapasowe, Suche pęknięcia w 2 kołach zapasowych, Różne marki na kołach zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
6 mm
4 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266347
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.