“Toyota Proace z 2015 roku z silnikiem diesla. Dobrze wyposażony w m.in. Webasto, kamerę tylnej, hak holowniczy i wyposażenie warsztatowe.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota Proace ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
9 504 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju. Wyciek płynu chłodzącego. Blokada biegu wstecznego w dźwigni zmiany biegów, zacina się. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-02-13 Niedociągnięcia: 2 UKŁAD WYDECHOWY (6.1.2) WADLIWE MOCOWANIE/ZAWIESZENIE 2 ŁOŻYSKO AMORTYZATORA (5.3.1) PĘKNIĘCIA PO OBU STRONACH GÓRNYCH 2 HAMULEC ROBOCZY KLOCKI HAMULCOWE (1.1.13) TYLNY PRAWY ZUŻYTY 2 TARCZA HAMULCA ROBOCZEGO (1.1.14) TYLNY PRAWY USZKODZONY 2 HAMULEC ROBOCZY HAMULEC KOŁA (1.1) TYLNY PRAWY MOCOWANIE 2 PRZEGUB WRZECIONA (5.3.4) PRAWY PRZEŚWIT Uwagi: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE, OBU STRONY NIESPRAWNE 2X SZYBA PRZEDNIA (3.2) USZKODZONA-PĘKNIĘTA
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsbelägg bak behöver bytas, Bromsskivor är slitna, behöver bytas inom 6 månader, Bromsar bak, höger utslitet samt anliggning, skadad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Luźny przedni prawy wahacz. Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Układ wydechowy nieprawidłowo zamocowany. Łożysko amortyzatora przedniego hałasuje. Przednie światła postojowe nie działają. Kamera cofania zainstalowana jako dodatkowa
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Grill jest uszkodzony. Plastikowa osłona pod samochodem jest uszkodzona. Mocowanie przedniego zderzaka jest wadliwe. Lewe tylne drzwi nie pasują do siebie. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamieni, wgniecenia i rysy. Kilka ognisk rdzy. Łożyska przednich sprężyn, stukanie podczas skręcania
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica jest zużyta. Tapicerka jest brudna. Fotel kierowcy jest zapadnięty na zewnętrznej krawędzi
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
AC
Udostępnij
7266725
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.