“Furgonetka Toyota Proace z 2016 roku z silnikiem diesla oferuje stabilne i niezawodne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu dostosowane do użytku profesjonalnego. Praktyczna karoseria zapewnia dużo miejsca ładunkowego i elastyczność do różnych rodzajów zadań. Kabina jest funkcjonalnie zaprojektowana z myślą o prostocie i łatwości obsługi. Niezawodna furgonetka, która doskonale nadaje się zarówno do codziennych dostaw, jak i cięższych zadań.”
Ta strona Toyota Proace ma następujące specyfikacje:
3 253 mile szwedzkie
Świeci się kontrolka serwisowa. Dwa kluczyki nie pasują do samochodu, przyciski pilota są częściowo uszkodzone
Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Grill jest uszkodzony. Grill, wadliwy montaż. Kilka odprysków, pęknięcia drzwi, wgniecenia i zarysowania. Kilka uszkodzeń lakieru. Uszkodzenie lakieru na lewym przednim stopniu. Klamka prawych drzwi przesuwnych jest uszkodzona. Klamka lewych drzwi przesuwnych, brak osłony
Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Luźne detale wnętrza. Fotel kierowcy, zapadnięty na zewnętrznej krawędzi
5 mm
7 mm
6 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7266344