Toyota Corolla

1.8 Hybrid Touring Sports, Active, Kamera
2022/184 140 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
88 000 SEK
Wiodąca oferta w euro8 310 EUR
Z kredytem samochodowym od749 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym175 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 17:39

Najważniejsze informacje

Toyota Corolla kombi z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym oferuje płynne, oszczędne w paliwie i komfortowe doświadczenie jazdy. Jest dobrze wyposażona w GPS, kamerę tylnią i adaptacyjny tempomat, co sprawia, że codzienna jazda jest łatwa i bezpieczna. Kabina jest nowoczesna, przestronna i starannie zaprojektowana z myślą o praktycznym użytkowaniu. Samochód nie musi być dopuszczony do użytku przed kwietniem przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Corolla ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

18 414 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie maski. Uszkodzenie lewego przedniego błotnika. Kilka pęknięć i rys na drzwiach. Powierzchniowa rdza na dachu

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Active, Kamera

  • Komputer pokładowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyBCH04K
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjimarzec 2022
  • Odczyt licznika184 140 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSB1Z93BE30E297618
  • Moc silnika (benzyna)98 KM (72 kW)
  • Maksymalna masa ładunku372 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-04-30
  • Ciężar użytkowy1 463 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt