Skoda Octavia

III 2.0 TSI RS Combi, Panorama Värmare
2016/213 540 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
70 000 SEK
Wiodąca oferta w euro6 630 EUR
Z kredytem samochodowym od596 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym140 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 18:14

Najważniejsze informacje

Ta Octavia RS to kombi, która oferuje sportowe i angażujące doświadczenie za kierownicą z pewną reakcją, luksusowym wyposażeniem i nowoczesną technologią. Łączy dynamiczny design z przestronnym komfortem i inteligentną funkcjonalnością, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Nowo przebadana i nie musi być ponownie badana aż do lutego przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Octavia ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

21 354 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Normalna wilgotność oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas. Skivor börjar bli slitna fram

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Usterka techniczna elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Kierownica jest krzywa. Klapa bagażnika otwiera się, ale potrzebuje pomocy w połowie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie lewego progu. Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zniszczona tapicerka fotela kierowcy. Zniszczona gałka zmiany biegów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi zapasowe pomalowane farbą gumową, zdejmowalne

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Panorama Värmare

  • Komputer pokładowy

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyNKG817
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjilistopad 2015
  • Odczyt licznika213 540 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMBJE9NE9G0131758
  • Moc silnika (benzyna)220 KM (162 kW)
  • Maksymalna masa ładunku395 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)147 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt